Відбулась робоча нарада

Сьогодні, 23 лютого, під головуванням міського голови Романа Круховського відбулась робоча нарада за участі начальника відділу житлово-комунального господарства Тлумацької ОТГ О.Присяжнюка  з т.в.о. начальника Тлумацького РВ  ДСНС  Н. Лазорком, представником КП «Тлумач-водоканал» Г.Гринишиним.

В ході роботи наради обговорено та вирішено розробити план заходів про стан протипожежної безпеки на території Тлумацької міської ОТГ та про розгортання та початку роботи стаціонарних пунктів обігріву в м.Тлумач для надання допомоги людям у період значного пониження температури повітря.

Повідомляємо, що згідно інформації Івано-Франківського центру з гідрометеорології  з 24 по 28 лютого 2018 року на території області очікується погода без істотних опадів та зниження температурного режиму повітря від  9 до 20 градусів морозу.