Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

«Конституція України – основний закон для влади і громадян»

     

     28 червня відзначають День Конституції України — державне свято України. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

      В цей день бібліотекарі Тлумацької центральної та дитячої бібліотек у місті Тлумач провели акцію «Конституція України – основний закон для влади і громадян», приурочену 21-ій річниці Конституції України.

Біля Тлумацького Народного дому була організована тематична виставка літератури «Джерело права і свободи». Відвідувачам виставки  була запропонована правознавча, історично-довідкова  література, із якої можна було дізнатися про історичні передумови прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, яка закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Організаторами  акції жителям та гостям міста було подаровано друковані тексти Конституції України.

        Учасники акції на згадку сфотографувалися із найвищим чоловіком в Україні, що увійшов до Книги рекордів – тлумачанином Романом Гуменюком.« повернутися до списку новин