Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В Тлумачі відбулись урочистості до дня народження Тараса Шевченка

 

У четвер, 9 березня, в рамках 203-тьої річниці від дня народження Тараса Шевченка в Тлумачі відбулося  урочисте віче та покладання квітів біля пам’ятника Кобзарю.

У святкуванні взяли участь міський голова Тлумацької об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, керівництво районної влади, представники структурних підрозділів та служб, громадських організацій, громади міста. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Роман Круховський, який закликав читати і шанувати Шевченкове слово, наслідувати  та пам’ятати Великого Кобзаря: «Тарас Шевченко – символ чесності, правди і безстрашності. Всі думки його присвячені людям, боротьбі за їх визволення і щастя. Немає такої родини в Україні, в якій би не було книги «Кобзаря». І немає такої людини, яка б не знала його віршів і не пишалася б тим, що Україна має свого генія, якого, без перебільшення, знає увесь світ».

      Під час урочистостей відбулось нагородження переможців щорічного районного конкурсу читців, присвяченого 203-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. 

Завершилось віче читанням віршів Тараса Шевченка учнями місцевих шкіл.« повернутися до списку новин