Відбулось засідання VІІ сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 05.05.2017 16:46

У п’ятницю, 5 травня 2017 року,  у великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  міського голови Романа Круховського відбулась VІІ сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. Згідно порядку денного розглянуто питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, про затвердження Плану соціально-економічного і культурного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік. про затвердження Програми «Духовне життя громади» на 2017-2021 роки, про цільову програму профілактики злочинності Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади  на 2017 – 2020 роки, про Цільову програму «Захисник Вітчизни» на 2017-2020 роки. про Програму по забезпеченню пожежної безпеки Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-5 м.Тлумач до дій за призначенням на 2017 рік, про затвердження Порядку організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО, про передачу житлового будинку з балансу виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс ОСББ «Травневий - 12» та про заміну сторони в договорі оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району № 2 від 23.05.2012 року, про надання дозволу на виготовлення технічних умов.

Також було розглянуто ряд інших важливих питань порядку денного щодо  землевпорядкування та приватизації. З усіх питань прийняті відповідні рішення.