Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації

   

   Вчора, 25 січня, в Івано-Франківській ОДА,  під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулося засідання колегії ОДА. В роботі колегії взяв участь голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський.

    Захід розпочався із вручення державних нагород та медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» жителям Івано-Франківщини.  Із доповіддю про стан справ і перспективи розвитку дорожнього господарства області  виступив начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак.

    Про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України у 2018 році присутніх поінформував в.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталій Яворський. Він, зокрема, розповів про реалізацію обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебували в складі добровольчих формувань для захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави, а також безпосередніх учасників антитерористичної операції.

     Зі станом виконання розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 року № 136 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів області, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2017 рік» доповіла заступник директора департаменту фінансів ОДА Леся Балагура.

    За результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення.

 

 « повернутися до списку новин