Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ)

Дата: 05.02.2018 15:00

Громадське обговорення

Про врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) (розташування об’єкта) для будівництва індивідуального житлового будинку та господарських споруд вул. Перша Церковна, с. Надорожна, Тлумацького району, Івано-Франківської області.

З 05 лютого 2018 року по 06 березня 2018 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для будівництва індивідуального житлового будинку та господарських споруд, вільна ділянка вільна від забудови  орієнтовною площею 0.2123 га. ( площа забудови – 160.00 м.кв.,поверховість -2, площа озеленення – 1613.00 м.кв., площа мощення – 350.00 м.кв.) по вул. Перша Церковна, с. Надорожна, Тлумацького району, Івано-Франківської області.

Замовником даної містобудівної документації являється виконавчий комітет Тлумацької ОТГ, розробником детального плану – архітектор В.Морикіт (м.Тисмениця), кваліфікаційний сертифікат серії АА № 002462.

Пропозиції просимо подавати до 05 березня 2018 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій секретар міської ради – Денькович Ігор Миколайович.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої

розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на

відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано  05.02.2018р.