ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

ДЕРЖСТАТ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул. Василіянок, 6, м. Івано-Франківськ, 76018, тел. (0342) 75-24-77, факс (0342)53-03-65

E-mail: ifgus@ifstat.gov.ua       Web: http://www.ifstat.gov.ua       Код ЄДРПОУ 02360599

25.01.2018

10.1-10/16-12

На №

від

Прес-випуск

Про виконання будівельних робіт підприємствами

Івано-Франківської  області у 2017 році

Головне управління статистики інформує. У 2017р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1910   млн.грн, або 1,9% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з 2016р. становив 112,2%.

Серед регіонів України за обсягом виконаних будівельних робіт, та  за  індексом будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 13 місце.

Зведення будівель збільшилося на 2%, у т.ч. нежитлових – на 5,4%. Водночас будівництво житлових будівель скоротилося на 3,7%. Інженерних споруд зведено на 26,2% більше, ніж торік. Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення склали 68,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 23,2% та 8,7% відповідно.