Відбулась обласна педагогічна практика слухачів курсів вихователів дошкільних навчальних закладів

Дата: 04.12.2017 15:06

1 грудня 2017 року в закладі дошкільної освіти  «Дюймовочка» м. Тлумача відбулась обласна педагогічна практика слухачів курсів вихователів дошкільних навчальних закладів  з проблеми «Сучасні підходи до організації різних видів та форм діяльності дітей».

Цікаву, насичену програму було представлено  слухачам  курсів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Привітно зустрів гостей музичний зал закладу. Вихователі та вихованці щирими словами, запальним таночком та дзвінкою піснею привітали гостей, надавши їм море позитивної енергії та задавши їм позитивний тон на перегляд наступних заходів ( муз. керівники Г.Чабан та Л.Буковська). В цей день гості мали можливість переглянути заняття в середній групі з економічного виховання ( вихователь Рахинська С.В.), сюжетно-рольову гру «Салон краси» в II молодшій групі (вихователь Шеляг Н.І.), заняття з фізичної культури в середній групі (інструктор з фізичного виховання Брезіцька Г.В.), а також фрагменти інсценізації казки «Дюймовочка» в старшій групі «Калинка» (вихователь Юрків Л.П.) та фрагмент із «Свята татусів» в цій же групі (вихователь Яворська А.С.).

Після перегляду всіх заходів гості повернулися додому, взявши з собою позитивні емоції, чудовий настрій та певний досвід різноманітних видів діяльності з дітьми та батьками.

В роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради ОТГ Л.Є.Кушнірик та методист  Івано-Франківського ОІППО Н.М.Бабій.