Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулося засідання робочої групи

Відбулося засідання робочої групи.

26 жовтня 2017 р. в рамках розробки Стратегії розвитку Тлумацької ОТГ відбулася чергова робоча зустріч команд Івано-Франківського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», ІФ РВ Асоціації міст України та членів робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади.

В зустрічі взяв участь голова громади Роман Круховський, який зазначив важливість залучення громадськості до процесу стратегічного планування.

В свою чергу директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк підкреслив необхідність базового документу – Стратегії розвитку громади, який буде визначати основні пріоритети розвитку громади у найближчій перспективі.

Радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігор Мельничук оприлюднив дані фінансової спроможності громад Прикарпаття. За результатами аналізу фінансової спроможності 366 ОТГ України за I півріччя 2017р. проведеного групою експертів Міністерства регіонального розвитку за підтримки програми U_LEAD з Європою, Тлумацька ОТГ зайняла перше місце в рейтингу ОТГ Прикарпаття.

Ділова активність в громаді повинна стати пріоритетом для сталого розвитку громади наголосив радник.« повернутися до списку новин