Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

У Тлумачі привітали рятувальників із їхнім професійним святом

     

      Щорічно, 17 вересня, в Україні відзначають професійне свято сильні, мужні і відважні люди, які цілодобово надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, - рятувальники. Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що є у нас – життя.

Із цієї нагоди у п’ятницю, 22 вересня, до Тлумацького районного відділу УДСНС в Івано-Франківській області на офіційні урочистості завітали секретар міської ради Ігор Денькович, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль, заступник голови районної ради Василь Гнатюк. Вони привітали присутніх рятувальників із професійним святом, побажали рятівникам міцного здоров’я, благополуччя, вагомих професійних здобутків.

За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня рятівника – кращі працівники служби були нагороджені Грамотами Тлумацької міської ради ОТГ. Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.« повернутися до списку новин