Відбулось засідання VIII сесії Тлумацької міської ОТГ

Дата: 09.06.2017 15:46

Сьогодні, 9 червня, під головуванням міського голови Романа Круховського, відбулось засідання VІІІ сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. До сесійної зали на пленарне засідання прибули 23 із 26 депутатів. На сесію були запрошені голова Тлумацької РДА, голова районної ради, депутати районної ради, начальник відділу Тлумацького відділення Тисменицької міської прокуратури, начальник Тлумацького відділення поліції, районний архітектор, начальник Держкомзему, керівники підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації, жителі міста Тлумач.

На порядку денному розглянуті питання Про прийняття майна у комунальну власність, про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Тлумацька дитяча музична школа» Тлумацької міської  ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області в новій редакції, про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Тлумацької дитячо-юнацької спортивної школи  Тлумацької міської  ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області в новій редакції, про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Тлумацького районного будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької міської  ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області в новій редакції, про створення та затвердження Статуту Народного дому м.Тлумача Тлумацької міської  ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області в новій редакції, про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади VІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 30 грудня 2016 року № 05-1-1/2016, та земельні питання.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.