Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

Дата: 26.01.2018 15:29

На черговому засіданні виконавчого комітету Тлумацької міської ради  об’єднаної територіальної громади, яке відбулось 26 січня  в Народному домі м. Тлумач, під головуванням міського голови Романа Круховського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Розглянуті питання порядку денного про підсумки виконання приорітетних напрямків роботи виконавчого комітету за 2017 рік. про встановлення вартості харчування та порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах Тлумацької міської ради ОТГ, про  передачу матеріальних цінностей  на баланс КП «Міське комунальне господарство, про передачу вирізаної деревини в прибережних смугах міського озера, про  надання дозволу на виготовлення технічних умов, про виконання покарань у вигляді громадських робіт, про затвердження переліку громадських робіт на 2018 рік, про надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами Присяжнюк Н.В., про присвоєння поштових адрес, про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян, про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Згідно розглянутих питань членами виконавчого   комітету прийняті відповідні рішення.