У Тлумацькій гімназії відбувся семінар

Дата: 18.05.2017 16:05

18 травня на базі Тлумацької гімназії відбулася педагогічна практика слухачів курсів Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти вчителів трудового навчання. Педагоги шкіл області оглянули гімназійну картинну галерею, виставку творчих робіт вчителів та учнів, а потім взяли участь у майстер-класах «Обереги. Підкови добра та щастя», який провела Риндич Д.М., «Квіти. Виготовлення квітів із ниток і дроту» - вчитель Юрчак Н.М. Учасники педагогічної практики побували на гімназійному святі «День вишиванки – свято національної єдності», провели творчу дискусія «Як навчити дітей бачити і творити красу». У роботі практики взяла участь в.о.начальника відділу освіти, молодіжної політики та  спорту Н.В.Мандар, методист відділу освіти, молодіжної політики та спорту Н.О.Денькович, методист Івано-Франківського ОІППО В.М.Гащак.