Участь Публічної центральної бібліотеки Тлумацької ОТГ в інтерактивному заході «Пізнай свою професію»

Одним з найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії. Якщо при цьому зробити помилку – марно втратиш кілька років власного життя і чималі гроші на навчання за професією, за якою важко знайти роботу.

Декілька років поспіль Тлумацькацентральна бібліотекабере  участь  в  інтерактивному заході «Пізнай свою професію», який проводитьТлумацький районний центр зайнятості для учнів Тлумацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

На західприйшлочималодітей, якіотримализапрошення. Крім різноманітних професій свою професію представляли і бібліотекарі Публічної центральної бібліотекиТлумацької ОТГ.

Дітималиможливістьспробувати себе в ролібібліотекаря та  заробитисвоїпершігроші «гривники». А пізніше на свійрозсудвитратитиїх  у «Солодкійкрамничці» на різнісолодощі.