СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ…

Дата: 07.06.2017 15:40

Гімназисти вивчають історію, побут, звичаї нашого краю не тільки з підручників, а й мандрують історичними стежками Галичини.

Так учні 1(5)-х класів зі своїми класними керівниками Лабою А.В. та Вишневською Л.Є, учителем географії Стринаглюк Г.В. 31 травня побували на екскурсії в національному заповіднику «Давній Галич». Першими їх зустрів пам’ятник «Меч і Рало», що височить напроти музею народної архітектури і побуту Прикарпаття. Діти були вражені тим, що в одному місці зібрані дуже цікаві зразки національного українського житла: Бойківщини, Гуцульщини, Опілля та Покуття. Зацікавлено слухали розповідь екскурсовода про дві гражди, типову гуцульську хату, опільську «мазанку», кузню, покутські садиби та олійню, бойківську хату 1848 року. Захоплення викликав типовий реманент, предмети побуту, одягу, ікони, прикраси, шкільне приладдя. Також відвідали Центр реабілітації диких тварин, музей, який знаходиться на території Галицького національного природного парку. Під час відпочинку гімназисти грали в ігри, допомагали готувати обід.

06.06.2017 р.

Прес-центр гімназії