Відбулось засідання одинадцятої сесії Тлумацької міської ОТГ

Дата: 10.08.2017 15:47

Сьогодні, 10 серпня, у великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  міського голови Романа Круховського відбулась  ХІ сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, про внесення змін до рішення міської ради  від 05.05.2017року № 214-7/2017 «Про затвердження Плану соціально-економічного  і культурного  розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік». про затвердження переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднанних територіальних громад у 2017 році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького району Івано-Франківської області, про участь у восьмому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Тлумацької міської ради ОТГ та про затвердження Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розташування засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній  власності Тлумацької міської ради ОТГ, про здійснення аналізу впливу регуляторного акта проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Тлумацької об’єднаної територіальної громади», про внесення змін до Регламенту виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади та про надання в оренду частини приміщення котельні Тлумацької гімназії.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.