Відбулось засідання оргкомітету

Дата: 04.07.2017 13:47

Сьогодні, 4 липня, в приміщенні Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. за участі заступника міського голови з гуманітарних питань Ігоря Мандара відбулося засідання оргкомітету з проведення в м.Тлумач  на міському озері, у п’ятницю 7липня, свята Івана Купала та етно-фолк фестивалю «ВІЛЬХА». який відбудеться 12 липня в с. Вікняни Тлумацької міської ОТГ.

В нараді взяли участь начальник відділу культури та туризму Тлумацької міської ОТГ Іванна Ковбас, директор обласного комунального підприємтва "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича"  Михайло Ковтун. Також були запрошені до участі в організації заходів представники Тлумацької райдержадміністрації, відповідні служби – РС ДСНС, відділ культури Тлумацької райдержадміністрації та інші.

Обговорено питання проведення святкувань та прийнято ряд доручень  відповідальним особам щодо забезпечення проведення свят на належному рівні.