Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, КУЛЬТУРИ, ДУХОВНОСТІ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ, ТУРИЗМУ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН

    У вівторок, 5 вересня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник). На засіданні був присутній заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар.

    На порядку денному засідання комісії розглядались питання Про стан готовності навчальних закладів Тлумацької об’єднаної територіальної громади до нового 2017-2018 навчального року, про створення комунального закладу «Публічна бібліотека», про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. Комісія опрацювала  звернення, внесла уточнення та пропозиції до проектів рішень, оформили висновки.

     Проекти рішень виносяться на розгляд дванадцятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 7 вересня 2017 року.

 « повернутися до списку новин