Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання шістнадцятої сесії Тлумацької міської ради ОТГ

   

    Сьогодні, 26 січня, у Тлумацькому народному домі під головуванням міського голови Романа Круховського відбулося засідання шістнадцятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

    Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про звіт міського голови про свою роботу, діяльність  виконавчого комітету міської ради та про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку за 2017 рік, про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2017 р. №430-14/2017, про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про уповноваження осіб, які виконують обов’язки старост, про прийняття майна в комунальну власність. про дострокове припинення дії договору оренди частини приміщення котельні Тлумацької гімназії. про внесення змін до рішення від 20.06.2017 р. № 291-9/2017 «Про створення відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про представлення на присвоєння почесного звання «Мати-героїня», про звернення Тлумацької районної організації Всеукраїнського ФСТ «Колос», про звернення Тлумацького районного суду та земельні питання.

     Загалом сесія міської ради пройшла конструктивно та плідно, депутатами розглянуто та поіменно проголосовано близько тридцяти питань з яких прийняті відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин