Презентація довідково-інформаційного збірника «Тлумацька гімназія: минувшина, сьогодення, майбуття».

Дата: 20.10.2017 15:57

Уже стало хорошоютрадицією проводити у літературній вітальні публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ різноманітні зустрічі із цікавими особистостями тлумаччини та презентувати  їхні виданння.

20 жовтня в Народному домі м. Тлумача було презентовано довідково - інформаційний збірник «Тлумацька гімназія: минувшина, сьогодення, майбуття», присвячене 25-річчю відновлення гімназії.

Призентацію відкрила директор публічної бібліотеки Мар’яна Пісак, яка представила запрошеним упорядника збірника, директора Тлумацької гімназії  Павла Васильовича Сову.

Багато теплих слів про автора та редакційну колегію презентованої книги висловили присутні на презентації: кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії Івано-франківського НТУНГ В.І.Кудлач, кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики  Р.Й.Ріпецький - син колишнього гімназиста. Согадами та враження поділилисяТлумацькі  гімназисти.

Свої музичні номери присутнім подарували: вокальний ансамбль «Нотка»,тріо вчителів гімназії  Мар’яна Юзвак,Світлана Козак,Галина Петрунько (акомпоніатор Віктор Добровольський), пісню про вишиванку виконав учень гімназії Святослав Стеф’юк.

Довідково-інформаційний збірник «Тлумацька гімназія: минувшина, сьогодення, майбуття» було подаровано кожній бібліотеці тлумаччини.