Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради

 

     Сьогодні, 22 березня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець) та з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами (голова комісії В.Р. Пелех).  

     На порядку денному депутатами міської ради розглянуто питання про внесення змін до Програми «Охорони навколишнього природного середовища Тлумацької ОТГ на 2017-2021роки», про внесення змін до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та про затвердження Положення «Про порядок передачі в оренду комунального майна та методики розрахунку орендної плати, пропорції її розподілу».

     Комісія опрацювала всі питання, оформила висновки, внесли уточнення та пропозиції, підготували проекти рішень, які  будуть розглянуті на засіданні дев’ятнадцятої сесії Тлумацької ОТГ, яка відбудеться в адмінбудинку Тлумацької районної ради 28 березняня 2018 року о 10.00 год.« повернутися до списку новин