Інформація від прес-служби Мінагрополітики України

Одним з інструментів державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам бюджетної дотації за утримання молодняку ВРХ у розмірі до 2500 грн. за вирощування телят до 1-річного віку. Підприємствам Уряд надаватиме дотацію за утримання корів у розмірі 1500 грн.

Для отримання дотації необхідно надати такий перелік документів:
- заявку (в електронному – e-mail: info@minagro.gov.ua та паперовому вигляді –

01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24);
- довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;
- копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного

року, засвідчену органами державної статистики;
- довідку, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що

контролюються органами доходів і зборів (чинну на дату подання заявки).

Терміни подачі: до 1 квітня (відповідно до звіту щодо ВРХ станом на 1 січня) та до 1 жовтня (відповідно до звіту щодо ВРХ станом на 1 липня).

Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник має подати до місцевої ради або ради ОТГ копії таких документів:
- копії паспортів ВРХ;
- копія паспорта громадянина України;
- копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
- копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб –

платників податків.

Документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.