МІС УНІВЕРСИТЕТУ КОРОЛЯ ДАНИЛА - ВИПУСКНИЦЯ ТЛУМАЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ КСЕНІЯ ОЛІЙНИК

Дата: 27.03.2018 16:34

Тлумацька гімназія завжди цінує своїх учнів, навіть коли вони вже давно залишили стіни рідної альма-матер. Ми завжди спостерігаємо за їхніми успіхами та досягненнями, радіємо та підтримуємо кожного. А вони, у свою чергу, пам‘ятають свою гімназію та підтверджують такий унікальний статус як «випускник Тлумацької гімназії».

Так, 15 березня випускниця 2017 року Олійник Ксенія вкотре довела, що наші учні є цілеспрямованими та рішучими людьми. Вона отримала звання «Міс Університету короля Данила 2018» та «Міс Інтелект» у конкурсі «Міс та Місіс Університету».

Вчителі Тлумацької гімназії пишаються черговими досягненнями гімназистів та бажають успіхів у нових звершеннях.

Гімназійна родина вітає Ксенію з перемогою! Бажаємо доброго здоров'я, успіхів у навчанні, нових здобутків у чарівному світі захоплень!

Прес-центр гімназії