ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ (ДПТ)

Громадське обговорення

Про врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для розміщення полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалище), з лінією сортування на землях м.Тлумач, площею 2.66 га. в урочищі Гіракова яма Тлумацької міської ради, об’єднаної територіальної громади.

З 26 березня 2018 року по 24 квітня 2018 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ), розроблений відповідно до Розпорядження голови Тлумацької райдержадміністрації  № 614 від 26.10.2017 р., для розміщення полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалище), з лінією сортування на землях м.Тлумач в урочищі Гіракова яма Тлумацької міської ради, об’єднаної територіальної громади.

Замовником даної містобудівної документації являється Тлумацька районна державна адміністрація, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту В.А. Заєць, реєстраційний № 1963. кваліфікаційний сертифікат серії АА № 001963.

Пропозиції просимо подавати до 25 квітня 2018 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій секретар міської ради – Денькович Ігор Миколайович.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої

розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на

відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано  26.03.2018р.