Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулась дев’ятнадцята сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади

     

     У середу, 28 березня, в приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку Тлумацької районної ради під головуванням міського голови Романа Круховського відбулось засідання дев’ятнадцятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

      Перед початком роботи чергової сесії міської ради міський голова, депутатський корпус міської ради та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого учасника АТО Шевчука Богдана Петровича.

       Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про затвердження Плану соціально-економічного та культурного розвитку Тлумацької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, про присвоєння назв вулиць на новоствореному житловому масиві  в м. Тлумач та нумерації земельних ділянок, про внесення змін до «Положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» затвердженого рішенням міської ради від 27 серпня 2014 року №1443-45-2/2014, про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна та методики розрахунку орендної плати, та пропорції її розподілу, про внесення змін до Програми «Охорони навколишнього природного середовища Тлумацької ОТГ на 2017-2021 роки» затвердженого рішенням міської ради від 09 червня 2017 року  № 256-8/2017, про укладення на новий термін договору оренди нерухомого майна, про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 16.02.2017р. №95-3/2017 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тлумацької міської об’єднаної  територіальної громади» та про внесення змін до складу виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ.

         Ряд питань стосувався земельних відносин - про надання земельних ділянок учасникам АТО, затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження детального плану території (ДПТ), надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки та ряду інших питань.

        Депутатами розглянуто та поіменно проголосовано більше двадцяти питань з яких прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин