НЕ ЗАБУДЬТЕ ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ!

У вівторок, 27 березня, відбулася зустріч головного лікаря центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади О.В.Мельник та головної медичної сестри М.І.Дволятик з колективами Тлумацької гімназії, Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., дошкільних навчальних закладів "Сонечко" і "Дюймовочка" та працівниками Прикарпатського торгового дому.

На зустрічі обговорювалися питання роботи ЦПМД, перспективи його розвитку,  форми вдосконалення медичного обслуговування населення та систему «Електронне здоров’я».

Тому з  1 квітня необхідно укласти декларацію з лікарем первинної ланки для отримання повного пакету медичних послуг (декларацію можна укласти незалежно від місця проживання).

За додатковою інформацією можна звертатися за тел.:(3479) 2-12-68, 099 53 22 023.

Не будьте байдужими до власного здоров'я. Зверніться до лікаря ЦПМД для підписання декларації!!!

(Зустріч з колективом Тлумацької гімназії)