У Тлумачі відбудеться Хресна дорога

Дата: 30.03.2018 14:57

ХРЕСНИЙ ХІД У ТЛУМАЧІ.

Вихід з УГКЦ о 15.00 год.

СТАЦІЯ І. Представники об’єднаної територіальної громади Тлумацької міської ради: керівництво та працівники апарату ОТГ.

СТАЦІЯ ІІ. Представники Тлумацької районної державної адміністрації: керівництво та працівники аппарату РДА.

СТАЦІЯ ІІІ. Представники Тлумацької районної ради: керівництво та працівники виконавчого аппарату.

СТАЦІЯ ІV. Представники молоді: працівники відділу у справах молоді та спорту, служби у справах дітей Тлумацької РДА, центру соціальних служб для молоді, учнів Тлумацької ЗОШ, Тлумацької гімназії, Тлумацької спеціальної школи-інтернату, представники Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету (дирекція, викладачі та студенти коледжу).

СТАЦІЯ V. Тлумацького районного військового комісаріату, працівники Тлумацького окружного суду, виконавчої служби, Тлумацького відділу Тисменицької місцевої прокуратури, Тлумацького відділення поліції, Управління державного казначейства, Тлумацького відділення Тисменицької об’єднаної ДПІ, сектора Державної міграційної служби, управління Державної служби надзвичайних ситуацій, Тлумацької державної нотаріальної контори.

СТАЦІЯ VІ. Представники соціальної сфери: працівники управління соціального захисту населення РДА, територіального центру соціального обслуговування, Тлумацького об’єднаного управління пенсійного фонду, Тлумацької районної філії  Івано-Франківського обласного центру зайнятості населення, фонду соціального страхування, а також державний реєстратор речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

СТАЦІЯ VІІ. Представники сільськогосподарської та лісової галузі, управління агропромислового розвитку, підприємств лісового господарства, ветлікарні, центру експертизи сортів рослин, відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури, відділу будівництва, відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури, відділу містобудування та архітектури.

СТАЦІЯ VІІІ. Представники ТОВ «Редакційно-видавничий комплекс Злагода», газового господарства, РЕМ, водопровідно-каналізаційного господарства, електрозв’язку, автозаправних станцій.

СТАЦІЯ ІX. Представники фінансових та банківських установ, сфери торгівлі та підприємництва: підприємці міста, працівники райспоживтовариства, філії «Прикарпатський торговий дім», фінансового управління РДА, відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Тлумацької міської ради ОТГ, відділення «Ощадного банку»,  «Приватбанку» та кредитної спілки «НАДІЯ».

СТАЦІЯ X. Представники громадської організації «Тлумацьке районне об'єднання воїнів АТО», учасники АТО Тлумацького району.

СТАЦІЯ XІ. Представники галузі охорони здоров’я: працівники ЦРЛ та Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги.

СТАЦІЯ ХІІ. Представники відділу  освіти РДА, відділу освіти, молодіжної політики та спорту ОТГ, дитячих садків «Сонечко» та «Дюймовочка», працівники відділів культури, Народного дому, музичної школи та бібліотек.

СТАЦІЯ ХІІІ. Депутати Тлумацької міської ради ОТГ та депутати районної ради.

СТАЦІЯ ХІV. Педставники церковних хорів.