Штормове попередження

Дата: 30.03.2018 11:04

Управління з питань цивільного захисту ОДА

29-30 березня на р. Ворона, біля м. Тисмениця очікується продовження підйому рівня води на 0,1-0,5 м над рівнями 29 березня на 08 год. подальший вихід води на заплаву.

У зв’язку з потеплінням та очікуваними опадами у вигляді дощу, 30-31 березня та протягом доби 01 квітня на річках басейну Прута очікується формування чергової хвилі весняного водопілля з підйомами рівнів води на 0,5-1,5м над рівнями 29 березня станом на 08.00 годину.

30 березня у горах Iвано-Франкiвської та високогір’ї Закарпатської областей очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

31.03–02.04.2018, в зв’язку з очікуваними дощами, очікується підйом рівнів води на річках басейну Дністра на 0.5-1.5 метра над рівнями 30 березня станом на 08.00. На р. Ворона (м. Тисмениця) можливе подальше затоплення заплави.

31.03–01.04.2018 у горах Iвано-Франкiвської та високогір’ї Закарпатської областей очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).