Відбулося засідання робочої групи

29 березня 2018 р. в рамках розробки Стратегії розвитку Тлумацької ОТГ відбулася чергова третя робоча зустріч команд Івано-Франківського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», ІФ РВ Асоціації міст України та членів робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади.

В зустрічі взяв участь голова громади Роман Круховський, який зазначив важливість залучення громадськості до процесу стратегічного планування.

Радником з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігорем Мельничуком проведено презентацію соціально-економічного аналізу Тлумацької міської ОТГ та аналіз факторів впливу на розвиток Тлумацької ОТГ, визначено пріоритети розвитку громади.  Радником з питань просторового розвитку та управління ресурсами ІФ ЦРСМ Тетяною Данилів разом з учасниками групи обговорено процес управління ресурсами та активами, а також проведено моделювання стратегічного бачення Тлумацької ОТГ.