Народна вчителька та поетеса Марійка Підгірянка

У середу, 28 березня, в клубі с. Вікняни пройшла літературно-музична композиція «Народна вчителька і поетеса М. Підгірянка», організована спільно завідуючою бібліотеки-філії М. Дудою та завідуючим клубом Р. Ковбасом.

Бібліотекар розповіла про вчителювання поетеси в селах Антонівка, Братишів, Вікняни, а також про кімнату-музей М. Підгірянки, який знаходиться в бібліотеці для дітей м. Тлумач.

На святі була присутня жителька с. Вікнян Ганна Дуда, яка в даний час проживає в будинку, де встановлена меморіальна дошка поетесі.

Під час заходу діти читали вірші із збірок «Школярики йдуть», «Грай бджілко», «Безконечні казочки», виконували пісні «Любіть Україну», «Анничка», «Місяць і зорі».

Захід закінчився словами М. Рильського: «Вона справді такою була: народною, ... щирою і доброю, ...усе життя її проплило із поезією та дітьми...».