Зустріч на найвищому рівні!

Вчора, 29 березня, в м.Києві за участі головного лікаря Центру первинної медичної ( медико-санітарної ) допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіально громади Оксани Мельник в складі делегації керівництва Івано - Франківської області, відбулась нарада щодо питання реформування системи охорони здоров'я, за сприяння ЮНІСЕФ в м.Київ.

Оскільки основною перешкодою є недосконалість самої системи охорони здоров'я в Україні, необхідно вирішувати питання її реформування. На базі медзакладів Львова, Донецька та Івано-Франківська, за сприяння ЮНІСЕФ, уже створені центри розвитку дітей раннього віку та сімейні центри. На даний час відбуваються системні зміни в найважливіший галузі життєдіяльності кожної людини і нас чекає величезна робота!