Ті хто після 1 березня вперше підписав контракт отримають додатково до 17 тис.грн

Дата: 30.03.2018 14:51

З 1 березня 2018 року встановлено одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, яка виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», яка набула чинності з 1 березня 2018 року.

Згідно цієї постанови забезпечується виплата:

одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:

особам рядового складу - вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;

особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;

особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу - десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Нагадаємо, що розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2018 складає 1762 грн.Відповідно у 2018 році повинні виплачувати за підписання першого контракта:

рядовий склад - 14 096 грн

сержантський і старшинський (молодший начальницький) склад - 15 858 грн

офіцерський (середній, старший та вищий начальницький) склад - 17 620 грн.