Хресна дорога у Тлумачі

Дата: 02.04.2018 08:10
Кількість переглядів: 451

Напередодні Великодня,1 квітня, у Вербну Неділю в м. Тлумач відбулася традиційна Хресна дорога, до якої долучилося сотні вірян. Багатолюдна Хресна хода почала формуватися о 15-ій годині біля храму УГКЦ Пресвятої Трійці, звідки люди по вул. І.Макуха попрямував до вулиці Шевченка. Дальше пройшлися вулицями Княгині Ольги, Винниченка.

Хода зупинялась на 14 стаціях. Символічний дерев’яний хрест, як і в попередні роки, несли представники духовенства, влади міста та району, а також інших підприємств , установ та організацій, громадські діячі, волонтери, бійці АТО.

Долаючи шлях  тривалістю понад 3 години , люди намагалися відтворити хід Хресної дороги Спасителя, що відбувався в Єрусалимі дві тисячі років тому. Цим нагадували вірним про надлюдські терпіння Ісуса Христа, які Він переніс заради спасіння кожної людини. Незважаючи на сильний дощ, духовне дійство не залишило байдужими мешканців громади.