Тлумацькі учні фіналісти бронзової ліги

Дата: 03.04.2018 09:10

Вітаємо футзальну команду Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. із першим днем змагань в І обласному  етапі Ліги шкільних чемпіонів, яка після жеребкування потрапила у групу В. У новоствореній групі зійшлися найсильніші команди області: 2-ох разовий чемпіон Кубку  НФК «Ураган»  Золотої Ліги  м. Івано – Франківська - ЗОШ № 10, ЗОШ №1 м. Надвірни, ЗОШ с.Старі Богородчани та  команда Тлумацької ЗОШ.

У складі нашої команди захищають честь нашої громади та району Олійник Олег, Грабовецький Олег, Головатий Денис, Василишин Марко, Міцкан Сергій, Яцюк Валентин, Галенський Олександр, Зімбровський Кирило, Чаплінський Віталій та Шуляр Артур під керівництвом вчитель фізкультури Ігоря Олійника.

У напруженій боротьбі наша команда виборола 3 місце у групі  і потрапила у бронзову Лігу шкільних чемпіонів області.

Результати матчів:

ЗОШ № 10 - Тлумацької ЗОШ ( 3:0)

Тлумацької ЗОШ - ЗШ с. Старі Богородчани ( 5:0)

ЗШ №1 м. Надвірна - Тлумацької ЗОШ ( 5:0)

Наступний  основний етап змагань відбудеться 05 квітня 2018р., де юні наші  футзалісти боротимуться за титул Чемпіона бронзової ліги. Тож бажаємо їм успіху та перемоги!!!