ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Увага: в охолодженій ящуроподібній рибі виявлено плісняву

Головне управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області звертає особливу увагу споживачів та операторів ринку на потенційний ризик виявлення плісняви в охолодженій ящуроподібній рибі, що експортується до України з Великобританії та Північної Ірландії.

Як інформує Головне управління, до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 30 березня 2018 року № 2018.0871 стосовно виявлення плісняви в охолодженій ящуроподібній рибі, що експортується зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії  (виробництво Surya Foods)  до окремих держав-членів Європейського Союзу,  в тому числі до України.

У разі виявлення фактів невідповідностей, просимо повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області або її територіальні підрозділи.

Н.Романова  (0342) 51-13-89