ДЕНЬ ПИСАНКИ У ТЛУМАЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Змістовним і цікавим став для тлумацьких гімназистів день 4 квітня, що ввійде в біографію навчального закладу як День писанки – 2018.

З самого ранку подвір’я гімназії перетворилось на справжню майстерню головного атрибуту світлого Христового Воскресіння – писанки.

На виставці у фойє гімназії – писанки, виготовлені гімназистами попередніх років, – від міні-писанки на основі кісточки вишні – до писанки-велетня, висотою майже один метр.

А на перервах учні мали можливість спробувати виготовляти традиційні і нетрадиційні писанки.

Своїми виробами гімназисти прикрасили до Великодня класи, коридори гімназії, подвір’я, квітники.

Свято відбулося  з ініціативи і при безпосередній участі справжніх майстринь цього виду народного мистецтва – вчителів трудового навчання Діани Михайлівни Риндич та Наталії Мирославівни Юрчак, які передають гімназистам свій досвід, почуття відповідальності за збереження і примноження народних традицій.

Прес-центр гімназії  04.04.2018р.