ШАНОВНА ГРОМАДО!

Від усього серця щиро вітаю із найсвітлішим радісним святом - Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Нехай Пасха Господня буде для всіх нас джерелом щирої радості, оновить наше життя, укріпить у вірі й любові та подасть допомогу всім, хто її потребує! Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю Вам добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі!

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!   ВОІСТИНУ ВОСРЕС!

З повагою,

Тлумацької об’єднаної

територіальної громади                                                                                       Роман Круховський