Великдень у селі Вікняни

Дата: 11.04.2018 08:20

У вівторок,10 квітня у с. Вікняни на території Вікнянського НВК, було закладено камінь на місці спорудження дитячого спортивного майданчика. Місцевий священнослужитель, отець Роман Козак, освятив камінь та попросив Божого благословення на проведення будівельних робіт.

З вітальним словом до громади села звернувся голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, депутат обласної ради Богдан Станіславський, в.о. старости села Мирослав Красняк та директор Вікнянської НВК М. Двояк. На заході також був присутній перший заступник міського голови Тлумацької ОТГ Андрій Радовець.

Завершилися святкування у с. Вікняни Проводами Великодня на подвір’ї церкви Різдва Пречистої Діви Марі, де зібралися усі мешканці села. Діти водили гаївки, співали пісні, «замітали хвоста», дзвонили в дзвони та прославляли Христа словами:  «Христос Воскрес, Воістину Воскрес!».