Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

 

На Івано-Франківщині в ході семінару-навчання проведено показові контрольні весняні ґрунтові розкопки

12 квітня на базі ПАФ «Бовшівська» в смт. Більшівці Галицького району відбувся обласний семінар-навчання на тему «Організація проведення весняних контрольних обстежень сільськогосподарських угідь, перелогів, пасовищ, багаторічних насаджень та лісосмуг у с/г підприємствах та фермерських господарствах на встановлення  стану перезимівлі основних шкідливих організмів», організований управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

 

В заході взяли участь агрономи сільськогосподарських підприємств Галицького району, фітосанітарні інспектори управління фітосанітарної безпеки.

В ході роботи особливу увагу було звернено на дотримання методик проведення весняних контрольних обстежень та визначені строки подання фітосанітарними інспекторами узагальнених даних про результати проведених розкопок у закріплених районах.

У практичній частині семінару проведено показові розкопки на полях ПАФ «Бовшівська», в ході яких було проаналізовано фітосанітарний стан посівів озимих зернових культур та ріпаку, видовий склад найпоширеніших шкідників, хвороб та бур’янів.  

Контрольні весняні ґрунтові розкопки будуть продовжуватися до 19 квітня. Отриману інформацію використовують для розробки уточнюючого прогнозу поширення і розвитку шкідливих організмів на весняно-літній період із визначенням доцільності захисних заходів.

 

Н.Романова  (0342) 51-13-89 « повернутися до списку новин