Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Дотація за вирощування ВРХ у 2018 році

Дата: 27.04.2018 14:06
Кількість переглядів: 936

Фото без опису

 

   Доводимо до відома, що на виконання пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 розпочато прийом документів для виплати дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі - дотації за молодняк).

   Дотації за молодняк надаються фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

   Дотації за молодняк надаються з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

  •  за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300,00 грн. за   голову;
  •  за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700,00 грн. за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500,00 грн. за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцем знаходження господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі – орган місцевого самоврядування) копії таких документів:

  • паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорт громадянина України;
  • довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

     Зазначені документи приймаються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб – власників тварин.

     З метою підтвердження кількості поголів’я молодняку, заявленого фізичною особою, орган місцевого самоврядування здійснює запит до Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин для отримання інформації про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняку станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб – власників тварин.

     Відповідь на запит органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин надає протягом трьох днів.

     Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб – власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

     Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 01 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк і подають її у паперовому та електронному вигляді (формат doc або xls) департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою: вул.Грушевського, 21 каб. № 724, м.Івано-Франківськ, 76004, тел. 55-21-63, 55-22-09.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь