ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 18.04.2018 11:31

Мисливське господарство області у 2017 році

Головне управління статистики інформує. Право на ведення мисливського господарства в 2017р. на площі 732 тис.га (майже 2% мисливських угідь в Україні) було надано 53 господарствам, зареєстрованим на території області.

У 2017р. в мисливських угіддях підприємств області налічувалось 6 видів копитних тварин (10,4 тис. голів), 16 видів хутрових звірів (38,8 тис. голів), 27 видів птахів (174,3 тис. голів). Порівняно з 2016р. чисельність копитних тварин збільшилась на 0,3 тис. голів (на 3,4%), хутрових звірів – на 1,3 тис. голів (на 3,6%), пернатої дичини – на 3,3 тис. голів (на 1,9%).

Загальні витрати на ведення мисливського господарства у 2017р. склали 10,9 млн.грн (на 19,4% більше, ніж у 2016р.), з них з державного бюджету профінансовано 5,7% загального обсягу витрат (роком раніше – 5,4%). На охорону, відтворення, облік диких тварин та впоряд­кування мисливських угідь протягом 2017р. витрачено 3644,1 тис.грн, (на 15,1% більше, ніж у 2016р.), з яких 52,7% – на біотехнічні заходи із збереження та відтворення диких тварин, 44,9% – на охорону диких тварин та боротьбу з браконьєрством, 0,9% – на облік диких тварин  та 1,5% – на упорядкування мисливських угідь.

Від ведення мисливського господарства у 2017р. одержано 3806,7 тис.грн, (2,8% загальнодержавних надходжень), що  на 15,1% більше, ніж роком раніше.

У розрахунку на 1000 га мисливських угідь витрати на охорону диких тварин та боротьбу з  браконьєрством склали 2234 грн (по Україні – 1568 грн), вихід продукції мисливського господарства становив 5200 грн,  (по Україні – 4143 грн), що  відповідає восьмому місцю серед регіонів держави. Окупність ведення мисливського господарства  становила 34,9% і за цим показником область посіла 14 місце серед регіонів держави.

Для збільшення кількості мисливських тварин в області діє 22 розплідники із штучного  розведення копитних тварин та 8 – із штучного розведення пернатої дичини. На  їх  утримання  у 2017р. витрачено 429,4 тис.грн  (роком раніше –  388,6 тис.грн).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Індекс  споживчих  цін  у  березні  2018 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в березні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 1,1%, з початку року – 3,5% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях), в області – 0,9% та 3,6% відповідно.

Приріст споживчих цін у березні зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,6–0,9% у Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Луганській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій областях до 1,0–1,9% у Донецькій, Запорізькій, Київській, Одеській, Чернігівській, Львівській, Полтавській, Кіровоградській, Сумській, Дніпропетровській, Закарпатській, Миколаївській, Херсонській областях та м.Києві.

На споживчому ринку області в березні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,5%. На 3,1–0,7% подорожчали маргарин, оливкова та соняшникова олія, овочі, сметана, сири, риба та продукти з риби, м’ясо та м’ясопродукти. Водночас на 3,0%–1,0% подешевшали крупи гречані, цукор, яйця, рис.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,0%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,2%, алкогольні напої – на 0,8%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,4% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на водопостачання та каналізацію – на 10,2% та 4,7% відповідно.

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,2% спричинено в основному здешевленням палива та мастил на 2,6%. Разом з тим на 3,9% та 3,5% подорожчав проїзд у автодорожньому та залізничному транспорті.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018