Привітання з днем пожежної охорони

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони!

Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем.

Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи і їхні життя,     і їхнє майно.

Це свято сильних і відважних людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули повагу і шану наших краян.

Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, щастям та добром.

Тлумацька міська рада ОТГ