Відбулась нарада по відзначенню 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 19.04.2018 16:16
Кількість переглядів: 282

26 квітня цього року минає 32 роки з часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В Україні цього дня вшановуватимуть пам’ять загиблих під час трагедії та згадуватимуть про героїзм тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Саме тому, у середу, 18 квітня, відбулася нарада з відзначення 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи у Тлумацькому районі,  участь у якій взяв заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар та керівники структурних підрозділів міської ради.

Присутні на нараді напрацювали План заходів вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яким передбачено проведення тематичних вечорів, книжкових виставок, зустрічей в навчально-виховних закладах спрямованих на вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму ліквідаторів наслідків техногенної ядерної катастрофи з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС і постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Окрім цього обговорено питання надання адресної допомоги потерпілим від чорнобильської катастрофи.