УЧНІ ТЛУМАЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ВИВЧАЮТЬ РІДНИЙ КРАЙ

Дата: 20.04.2018 13:42

У середу, 18 квітня 2018р., учні 5-А  та 5-Б класів Тлумацької гімназії у супроводі учителя географії Стринаглюк Г.В. та класних керівників Золотарчук А.В. та Шофінец І.В.) з краєзнавчою метою побували в с. Палагичі, де ознайомилися з розміщенням та роботою приватних підприємств села.

Екскурсію розпочав сільський голова Петрук І.А.

Учні відвідали швейне підприємство «Моя мрія»(ПП Пеник П.М.), якому скоро виповниться 1 рік. Також підприємець на території свого господарства займається розведенням бджіл.

У фермерському господарстві «Горицвіт» (фермер Лютак В.П.) учні оглянули сільськогосподарську техніку.

А на підприємстві «Інго» (ПП Миринда І.М.) побували в деревообробному цеху, де побачили процес розпилювання деревини на заготовки, дізналися про специфіку роботи.

На перепелиному господарстві ПП Безтільного С.Я. гімназисти мали змогу спостерігати за процесом вирощування цих птахів.

Учням сподобалася поїздка і вони виявили бажання ще вивчати економічну географію рідного краю.

20.04.2018р. Прес-центр гімназії