Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Таланти Тлумаччини

 

    У неділю, 22 квітня, у Тлумацькому народному домі відбувся конкурс-фестиваль «Таланти Тлумаччини», організатором якого став відділ культури та туризму Тлумацької міської ради ОТГ за фінансової підтримки Народного депутата України Володимира Шкварилюка.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, художнє та музичне виконання. Вокальне мистецтво і хореографія були поділені на дві вікові категорії. Журі конкурсу складалося із викладачів навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, а саме Заслужена артистка України, доцент, кандидат мистецтвознавства Марина Булда, кандидат мистецтвознавства Оксана Федорків, кандидат мистецтвознавства Тетяна Осадчук та викладач кафедри мистецтва і хореографії Наталія Кирилюк.

На завершення заходу була презентована колекція святкового етно-одягу молодої талановитої дизайнерки м. Тлумач Олесі Безверхів.

Переможці конкурсу були нагороджені кубками, медалями та дипломами голови Тлумацької міської ради ОТГ, а перші місця – ще й грошовими преміями. Попри велику кількість учасників (68 номерів) та шестигодинні змагання, ніхто не залишився без уваги. Так, усі учасники заходу за активну участь отримали Подяки голови Тлумацької міської ради ОТГ, а для присутніх і малечі на території Тлумацького народного дому були організовані розваги та атракціони.

За результатами конкурсу та рішення журі І-ше місце у номінації «Хореографія» (молодша вікова категорія) здобув танцювальний колектив «Батерфляй» Тлумацького БДЮТ, кер. Л.Лесюк, у номінації «Хореографія» (старша вікова категорія) - дует у складі Ростислава Стефанишина та Вікторії Родчин КСТ «Старденс» кер. М. Старчук, у номінації «Художнє та авторське виконання» - Софія Лесюк, учениця Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., у номінації «Музичне виконання»  - фортепіаністка Марта Богайчук, кер. О.Зарічняк, у номінації «Вокальне мистецтво» (молодша вікова категорія) – Василь Чемерис, учень Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у номінації «Вокальне мистецтво» (старша вікова категорія) – вокальний ансамбль старших класів Тлумацької гімназії, кер. С.Козак.

Під час нагородження голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський подякував усім учасникам, організаторам та спонсорам заходу і пообіцяв традиційно проводити фестиваль-конкур «Таланти Тлумаччини» щороку.« повернутися до списку новин