«Пізнай свій край…себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя»

Дата: 24.04.2018 11:24

Публічна бібліотека днями приймала гостей із-за кордону… з Франції. Фред Марудасзі своєю ріднею завітав до нашого мальовничого м.Тлумач, оскільки саме тут пройшло дитинство його матері Лільке Бульзацької, яка народилася в 1933  році в м.Львів і наразі проживає в Ізраїлі. З її спогадів особливо Тлумач запам’ятався навесні, коли усе розцвітає, тому саме в цю пору року Фред зі своєю родиною завітав у наше місто.

Лільке Бульзацька проживала на вулиці Словацького, 15 (сьогодні це вул. Грушевського).Фред дуже хотів віднайти цю вулицю та будинок, де проживала його мати.

Спільними зусиллями наших бібліотекарів, перекладача Вікторії Пушки та Михайла Буджака (автора багатьох книг про історію м.Тлумач та його видатних особистостей) була проведена пошукова робота та організована екскурсія нашим містом та вул. Грушевського.

Гості провели  незабутні два дні в м.Тлумач і наприкінці обіцяли обов’язково вислати листівку з Франції.

Тож чекаємо звістку!