Міні-ярмарок вакансій

Серед форм співробітництва, які застосовуються службою зайнятості, є організація й  проведення за участю представника роботодавця міні-ярмарок вакансій. Адже, для  кожного керівника завжди є актуальним питання кадрового характеру.

З метою укомплектування кадрами підприємства ДП «Авангард-агро» ПАТ «Авангард»,яке знаходиться с.Загвіздя Тисменицького району,  фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 24 квітня організовано та проведено   захід  «міні-ярмарок вакансій».

Розпочав захід директор Тлумацької районної філії  Михайло Богович , який ознайомив присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці , та наголосив , що служба зайнятості на сучасному етапі – це насамперед задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах на поточну та перспективну потребу.

Адже, для кожного роботодавця завжди є актуальним питання кадрового характеру.

Представник даного підприємства  інспектор з кадрів  Тетяна  Цуп"як , розказала присутнім про актуальні вакансії, а саме: птахівник, вантажник , оператор птахофабрик , укладальник-пакувальник.

Безробітні мали можливість ознайомитись з умовами праці на виробництвах, оплатою праці, тривалістю робочого часу і відпочинку.

Також було звернуто увагу, що  підприємство повертає кошти за проїзд до місця роботи та місця проживання . А також розглядається питання щодо можливості довезення робітників до місця роботи та місця проживання.

Значна частина безробітних громадян, які взяли участь в даних заходах виявили бажання безпосередньо побувати на виробничих місцях даного підприємства.

В даному заході взяли участь 29 безробітних громадян.