«Лунає над світом Чорнобиля дзвін»

Дата: 27.04.2018 09:05

Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже стільки років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони людей. Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве  дерево багатомільйонного народу.

До цієї чорної дати в бібліотеці для дітей м.Тлумач було представлено користувачам виставку-реквієм «Лунає над світом Чорнобиля дзвін». На ній представлено документальні книги очевидців цієї трагедії, книги фотоальбоми та художні твори українських письменників про Чорнобиль.

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. У ході своєї роботи бібліотекарі старалися привернути увагу юних користувачів до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя.