Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулась зустріч з представниками програми U-LEAD with Europe

 

     25 – 26 квітня в приміщенні Тлумацької міської ради, за сприяння U-LEAD with Europe, під головуванням міського голови Романа Круховського,  відбулась зустріч керівництва Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади з експертом U-LEAD з Німеччини Simone Neumaier, експертом U-LEAD південно-західного регіону Максимом Волосівським,  виконавчим директором регіонального віддлення Асоціації міст України в Івано-Франківській області Юрієм Стефанчуком, директором Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Русланом Панасюком, експертом Галиною Семенець, радниками Юлією Сибіринською та Іллєю Масловим, радником з місцевих фінансів ЦРМС Оксаною Швець.

     В процесі роботи зустрічі здійснено обмін досвідами, обговорювалось питання наявності, результативності та методики внутрішнього контролю у Тлумацькій міській раді ОТГ. Результатом зустрічі стали методичні рекомендації експерта групи U-LEAD щодо покращення діяльності територіальної громади у вищевказаному напрямку.

     Також варто зазначити, що учасниками даного проекту являються дві громади в Україні, однією з яких є Тлумацька об’єднана територіальна громада.« повернутися до списку новин