Зустріч з лідером учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Тлумацької міської ради ОТГ

Вчора, 26 квітня, під головуванням заступника міського голови  з гуманітарних питань Ігоря Мандара, відбулась зустріч з керівником будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької міської ради ОТГ М.Ф. Серемчуком,  лідером учнівського самоврядування  Ю. Карпик та педагогом-організатором Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. Г.Цуркан.

В результаті зустрічі було обговорено ініціативу лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Тлумацької міської ради ОТГ з метою проведення запропонованих акцій, масових заходів з відзначення пам’ятних дат та організації проведення дня захисту дітей, з метою залучення учнівської молоді до культурно-масових заходів.

Інформація про проведення згаданих заходів буде розміщено на сайті міської ради після проведення оргкомітетів.